«Щоб мати в житті те, чого Ви ніколи не мали, робіть те, чого раніше ніколи не робили». Роберт Кіосакі

Якщо Ви хочете створити свій бізнес і зробити його успішним – на допомогу поспішає наша команда!

Розробка бренду – це відповідальна робота, яку краще доручити професіоналам. Ми орієнтуємося в новітніх технологіях брендингу, а найважливіше – індивідуально і креативно підходимо до кожного окремого завдання. В результаті знайдемо той варіант, який повністю задовільнить замовника.

Ми пропонуємо Ваш найякісніші послуги в світі бізнесу: нейминг, розробка персонального і унікального логотипу, створення фірмового стилю разом з професійними дизайнерами, brand book, супровід поліграфією всіх видів, створення сайту, SMM-просування.
Одним з найважливіших умов довгого та успішного життя майбутнього бренду є грамотно підібрана назва компанії (товару, послуги). Нейминг був і залишається однією з найсильніших сторін в області брендингу. Результатом професійного нейминга з нашою допомогою є створення матеріалу, що запам’ятовується.

Логотип

Логотип – це вираження сутності компанії, організації, ідеї, продукту. Логотипи є наочними знаками, їх вигляд визначається об’єктом, який вони висловлюють або близькими асоціаціями.
Фірмовий стиль – це сукупність образотворчих, візуальних і інформаційних засобів, сукупність графічних елементів, за допомогою яких фірма підкреслює свою індивідуальність.

Фірмовий стиль

Фірмовий стиль – це сукупність образотворчих, візуальних і інформаційних засобів, сукупність графічних елементів, за допомогою яких фірма підкреслює свою індивідуальність.

   Оригінальний корпоративний стиль дозволить Вам сформувати у споживача позитивний образ Вашої фірми, що сприяє зміцненню іміджу і впізнанню бренду, а відповідно – і збільшення продажів.
Крім фірмового стилю brand book являє собою сукупність докладної інформації про торгову марку, її місію, , позиціонування і вимоги, що пред’являються до упаковки, маркування продукту і рекламних матеріалів. Саме brand book допомагає грамотно використовувати розроблені елементи фірмового стилю, оскільки, з точки зору відповідності іміджу та позиціонування бренду, вкрай важливо, щоб всі носії торгової марки були виконані в єдиному стилі і виражали загальну ідею.

SMM-просування – це невід’ємна частина успішного бізнесу! Ваш бізнес буде представлено у соціальних мережах, за допомогою яких про Вас дізнається ще більша кількість цільової аудиторії. Ми створимо для Вас унікальний медіа-план, який стане Вашою візитною карткою! Професійний контент-менеджер нашої команди підбере для Вас контент і допоможе створювати нові оригінальні підходи до клієнтів!
Ми не просто допомагаємо створити свій бізнес, ми надаємо Вам юридичну та бухгалтерську підтримку. Ви можете бути впевнені – Ваш бізнес в руках професіоналів.

Разом з BRENDA Ви станете власником успішного і стабільного бізнесу!

Зробити замовлення

Close