Календарі різного формату – це, напевно, найпопулярніший вид поліграфічної реклами. Причому не тільки серед рекламодавців. Більшість людей любить і цінує календарі.

Квартальні календарі замовляють з «шапкою» А4 або А3, можливо з ламінуванням, на 1 або на 3 пружинах, з нижнім рекламним полем або без, з віконцем-бігунком, для кріплення на стіну можна вибрати люверс або планку з ригелем.

Також вигідним рекламним ходом буде друк настінного перекидного календаря на 7 або 13 аркушів на пружині – в цьому випадку площа друку Вашої реклами збільшується.

Настінні календарі плакати форматом від А3 і більше – недорогий корпоративний або персональний подарунок, який має практичне і естетичне значення.

Настільні календарі – будиночки, будиночки з перекидними аркушами на пружині, оригінальні піраміди або куби – завжди будуть під рукою Ваших колег або партнерів на офісному столі і назва Вашої компанії або логотип, розміщений на календарі, буде потрапляти на очі всім, хто буде відвідувати Ваш офіс або офіс Ваших партнерів.

Кишеньковий календар – це малоформатний (70 х 100 мм) друкований календар, зручний для роздавання на вулиці, на виставках, презентаціях, рекламних акціях. З одного боку кишенькового календаря буде Ваш малюнок (фірмовий знак, логотип, девіз, інформація про пропоновані товари і послуги, адреса і телефон), на іншій – календарна сітка. Під час виготовленн кишенькових календарів використовується ламінація різної щільності, закруглені кути, різні види друку та обробки.

Також Ви можете замовити друк ексклюзивних календарів, які втілять Ваші сміливі дизайнерські ідеї.