1. Розробка логотипу, фірмового стилю, brand book.

Розробка бренду – це відповідальна робота, яку краще доручити професіоналам. Ми орієнтуємося в новітніх технологіях брендингу, а найважливіше – індивідуально і креативно підходимо до кожного окремого завдання. В результаті знайдемо той варіант, який повністю задовільнить замовника.

Ми пропонуємо Ваш найякісніші послуги в світі бізнесу: нейминг, розробка персонального і унікального логотипу, створення фірмового стилю разом з професійними дизайнерами, brand book, супровід поліграфією всіх видів, створення сайту.

Одним з найважливіших умов довгого та успішного життя майбутнього бренду є грамотно підібрана назва компанії (товару, послуги). Нейминг був і залишається однією з найсильніших сторін в області брендингу. Результатом професійного нейминга з нашою допомогою є створення матеріалу, що запам’ятовується.
Логотип – це вираження сутності компанії, організації, ідеї, продукту. Логотипи є наочними знаками, їх вигляд визначається об’єктом, який вони висловлюють або близькими асоціаціями.
Фірмовий стиль – це сукупність образотворчих, візуальних і інформаційних засобів, сукупність графічних елементів, за допомогою яких фірма підкреслює свою індивідуальність.

Оригінальний корпоративний стиль дозволить Вам сформувати у споживача позитивний образ Вашої фірми, що сприяє зміцненню іміджу і впізнанню бренду, а відповідно – і збільшення продажів.
Крім фірмового стилю brand book являє собою сукупність докладної інформації про торгову марку, її місію, , позиціонування і вимоги, що пред’являються до упаковки, маркування продукту і рекламних матеріалів. Саме brand book допомагає грамотно використовувати розроблені елементи фірмового стилю, оскільки, з точки зору відповідності іміджу та позиціонування бренду, вкрай важливо, щоб всі носії торгової марки були виконані в єдиному стилі і виражали загальну ідею.

2. Розробка дизайну ділової документації:
– бланки
– конверти
– візитні картки

3. Дизайн рекламно-інформаційних друкованих матеріалів:
– листівки
– проспекти, буклети, брошури
– постери

4. Дизайн рекламних та інформаційних блоків для преси
5. Рекламна графіка, створення рекламних слоганів, розробка назв
6. Дизайн елементів зовнішньої реклами і візуальної інформації:
– плакати для рекламних щитів
– банери
– інформаційні стенди
– графіки робіт для підприємств

– оформлення корпоративного транспорту
7. Розробка дизайну етикетки, упаковки
8. Дизайн нагороджувальної продукції – грамоти, дипломи, свідоцтва
9. Дизайн для оформлення сувенірної продукції
10.Дизайн привітальних листівок
11. Веб-дизайн.