Поліграфія на весіллі може бути як дуже скромною, так і неймовірно складною, різноманітною. Повною мірою оцінити всі її можливості без фахівця майже неможливо. Саме тому ми з радістю допоможемо Вам з цією нелегкою справою!

По тому, як Ви запросите ваших гостей на весілля, вони зрозуміють про неї все. Сучасне весільне запрошення – це не просто листівка з супермаркету зі стандартним зображенням лебедів або кілець, а цілий пакет карток, що містять ключову інформацію про свято.

Якщо на виїзний весільної церемонії реєстратор видасть вам свідоцтво про шлюб, то бажано подбати про те, щоб обкладинка свідоцтва була оформлена в стилі весілля. Красиво оформити можна і тексти ваших клятв, якщо ви вирішили їх прочитати. Моживе також оформлення і папки для реєстратора.

Для церемонії також можуть знадобитися красиві пакетики, в які будуть розкладені конфеті та пелюстки троянд для осипання молодят.

Таблички і покажчики. Це всілякі картки, які допомагають зорієнтуватися на весільному майданчику – покажчики місця церемонії, весільного банкету, лаунж-зони, тематичних столів і так далі. Вони актуальні на великих весільних майданчиках, щоб гості не заблукали.  План розсадження гостей та номерки на столах, який допоможуть кожному з гостей знайти свій стіл.

Топер для торту. Лебеді та кільця на тортах вже давно змінили оригінальні топери, які стануть оригінальним та помітним доповнення до Вашого весільного торту.

Яскрава та тематична фотозона може стати родзинкою Вашого свята! Гості з радістю робитиму фото на її фоні і саме так фотографії з весілля стануть неймовірно оригінальними.